Wella Professionls Oil Reflections uhlazující olej pro lesk a hebkost vlasů

Olej na vlasy je jako blahodárný lék, který má nejen ozdravující účinky na Vaše vlasy a především na poškozené konečky! Je i skvělým pomocníkem, pokud chcete vlasy uhladit, nebo jim dodat zdravou dávku lesku, a to bez zbytečných silikonů, co jen vlasy zatíží a postupně ničí.

Vlasová kosmetika Wella Professionls Oil Reflections

Nová kolekce vlasové kosmetiky Wella Professionls Oil Reflections má ve svém portfoliu opravdu velmi kvalitní a i designově propracovaný olej na vlasy, který je určený především pro lesk a hebkost vašich vlasů. Tato kolekce mimo jiné nabízí i klasický šampon a vlasový kondicionér, které společně s olejem na vlasy Wella Professionls Oil Reflections dokáže z vašich rozježených, nezdravě vypadajících nebo i vysušených vlasů udělat zázraky a to během jednoho jediného použití. Co by jsme ještě určitě neměli zapomenout zmínit je i jeho krásná vůně, která ke značce Wella už neodmyslitelně patří.

 

Vlastnosti vyhlazujícího oleje na vlasy Wella Professionls Oil Reflections

– uhlazuje vlasy

– dodává vlasům potřebný lesk a viditelně je tak zkrášluje

– hydratuje a vyživuje

– perfektně regeneruje vlasy, a to již po prvním aplikaci

– provoní vlasy na několik dlouhých hodin

Po stránce vlastností se vlasový olej Wella Professionls Oil Reflections vyrovná kterémukoliv jinému oleji, co už jste možná vyzkoušeli. Jeho konzistence je jemná, snadno aplikovatelná a ještě rychleji se vstřebává do vlasů, takže se nemusíte bát mastných fleků na polštáři nebo oblečení. Olej můžete navíc používat den co den, nejen po umytí vlasů.

Na jednoduché aplikaci oleje Oil Reflections Vás jistě potěší, že jej nemusíte nanášet na předem umyté vlasy a to jen například třikrát do týdne, ale může si jeho účinky, jeho vlastnosti i vůni dopřávat den, co den. Stačí aplikovat malé množství, tedy 1-2krát zmáčknout, pohodlný dávkovač, do dlaně (o velikosti lískového oříšku) a následně nanést do délky vlasů, především do konečků. Olej v žádném případě neoplachujte a nechte vstřebat do vlasů. A to je vše!

Voňavý, vyživující a uhlazující olej pro lesk a hebkost vlasů Oil Reflections od vlasové kosmetiky Wella Professionls stojí opravdu za to!