TIGI

Prestižní kadeřnická značka TIGI nabízí výjimečné produkty, jejichž design i složené navrhnuli skuteční profesionálové v oboru vlasové kosmetiky.

Společnost TIGI založili čtyři bratři Mascolo v roce 1986, kteří jsou potomky známého italského kadeřníka Franca Mascola. Bratři Mascolo skoro z ničeho vybudovali společnost. která v současné době tvoří prestižní síť kadeřnických salónů, známou jako Toni & Guy. Úspěch značky může potvrdit i skutečnosti, že má více než 420 poboček ve 42 různých zemích.

Produkty TIGI jsou navrhnuté především pro profesionální kadeřníky, kteří tvoří a udávají styl v oblasti účesů. Značka TIGI má svůj vlastní kreativní tým, který každý rok vymýšlí nové kolekce účesů, které slouží především k propagaci tří hlavních řad této luxusní vlasové kosmetiky a těmi jsou, Bed Head, S- Factor a Catwalk. Značka TIGI spolupracuje úzce s návrháři, jako je například britský módní návrhář Christopher Kanem, který řadu vlasové kosmetiky Catwalk pozvedl o ještě vyšší úroveň.

Značka TIGI dokáže uspokojiti ty nejnáročnější klienty, kteří touží po účesech, jako mají naříklad filmové hvězdy. Nemalým plusem je i vůně samotných přípravků TIGI, které jsou inspirovány exkluzivními parfémy, které vyráží dech.

Kreativní účesy, dokonalý vzhled, jako by jste právě byli v kadeřnickém salónu jsou s přípravky TIGI zaručenou cestou k tomu, jak vypadat skvěle a i se tak cítit.