Shu Uemura Ultimate Reset

Shu_Uemura

Existuje řada šamponů, kondicionéru a masek, které Vám naslibují hotové zázraky s Vašimi vlasy a často to spíše dopadnete tak, že se s vašimi vlasy nestane nic.

Možná jste jedni z těch, co věří, že vlasy jsou otázkou genetiky, neříkáme, že to není základ bujné bohaté hřívy, ale dejte možnost i skutečnosti, že by lékem pro Vaše vlasy mohl být šampon, vlastně celá řada vlasové péče. Přiznáme se, že se nebude jednat zrovna o nejlevnější kosmetiku, ale naopak o luxus, který si alespoň jednou za svůj život dopřát musíte!

Na jedné straně jsou ti, kdo na své vlasy barvou nebo melírem ani nesáhnou a na té druhé straně jsou zase ti, kteří neustále své vlasy barví, zkouší na nich různé nové „experimenty“ a skutečně se nebojí změny. A právě pro ten druhý případ nebo můžete říci typ vlasů je ikonická řada Ultimate Reset od japonské značky Shu Uemura určená.

Shu Uemura Ultimate Reset pro barvené, chemicky ošetřené a zesvětlené vlasy

Kolekce vlasové péče Ultimate Reset dodá vlasům intenzivní péči na vysoké úrovni, bez zatížení, s přírodními výtažky, které jsou ověřené a které především skutečně o vlasy pečují, tak jak slibují.

Jestli se vlasová péče Shu Uemura něčím liší od jiné běžné kosmetiky, tak je to OKAMŽITÝ VÝSLEDEK, který pocítíte ihned po prvním umytí.

Základem každé péče je pochopitelně šampon, který vlasové vlákno vyčistí a „otevře“, ovšem důležitá je především další péče, a to v podobě kondicionéru, masky anebo séra, které jsou tou onou stěžejní složkou ve vaší denní rutině o vlasy.

Ihned po aplikace a doporučujeme skutečně dbát pokynů na obale produktu, budou vaše vlasy jako hedvábí, kterého se budete chtít neustále dotýkat. Kondicionér doporučuje aplikovat po každém umytí šamponem a masku naopak doporučuje každý odborník používat 1×2 týdně.

Vlastinosti řady vlasové péče Ultimate Reset

– nezatěžuje vlasové vlákno

– lehce a příjemně voní a vlasy tedy provoní svěží vůní

– navrací vlasům přirozenou pružnost, lesk

– šetrně o vlasy pečuje, postupně zaceluje vlasové vlákno po celou jeho délku

Jednotlivé přípravky Ultimate Reset jsou založené především na výtažku z japonské rýže z oblasti Hyogo – která má ochranné a hydratační vlastnosti. Skutečný luxus pro Vaše vlasy, který je poznat ihned po první aplikace, to je vlasová kosmetika SHU UEMURA z Japonska.