Kallos

Vlasová kosmetika pocházející z Maďarska nabízí kvalitní přípravky v péči o vlasy, které jsou nejen účinné, ale i cenově dostupné. Profesionální péče o vlasy s produkty značky Kallos, jsou zaručenou cestou ke zdravějším, ale i krásnějším vlasům.

Kosmetickou značku Kallos můžeme zařadit mezi poměrně mladé značky, vzhledem k tomu že byla založena v roce 1978. Jejím zakladatelem je John Kallos, který spolu se svými dcerami, řídí a rozšiřuje působnost své firmy i do zahraničí. Rodinný podnik v současné době prodává své výrobky, už v několika zemích. Pokrokovost v oblasti kvality i designu jednotlivých přípravků se přizpůsobuje širokému sortimentu výrobků, které uspokojí i sebe víc náročného zákazníka.

Bohatá nabídka přípravků určených pro péči o vlasy nabízí šampóny, kondicionéry, masky, oleje i vlasový styling, který uzdraví i sebevíc poškozené vlasy a to už během dvou týdnů používání výrobků od této značky. Díky velmi široké nabídce vlasových přípravků od kosmetiky Kallos není možné, aby si někdo nevybral a právě proto se k ní obrací stále více zákazníků.