Tangle Teezer

Značka Tangle Teezer patří mezi tak trochu netradiční značky v péči o vlasy a to proto, že jejich výrobky nejsou běžné kosmetické přípravky, ale kartáče na vlasy, které jsou doslova revoluční!

Nový design kartáče na vlasy Tangle Teezer se stal jednoznačnou jedničkou na trhu mezi profesionálními kartáči, určenými k rozčesávání jakéhokoliv typu vlasů. Za jeho nevšední design, ale i vlastnosti vděčíme anglickému kadeřníkovi Shaunu Pulfreymu, který ohromil svým „objevem“, nejen své spolupracovníky, ale i celý tento široký průmysl, a to ze dne na den!

O roku 2004, kdy byl tento moderní kartáč představen světu, získal už řadu ocenění a stal se jedním z nejmodernějším a nejrevolučnějším výrobků v péči o vlasy.  Proto jej dnes můžete sehnat snad kdekoliv a to nemluvíme o jeho barevných a designových provedení, které jakoby neznaly hranice fantazie.

Snadné, okamžité a bezbolestné rozčesávání uvítají nejen dospělí, ale i malé děti, pro které je rozčesávání často doslovné peklo a o jejich rodičích to platí dvojnásobně. Snadné rozčesávání suchých i mokrých vlasů nikdy nebylo tak jednoduché, jako právě teď! Hodí se skvěle pro každý typ vlasů a vyrábí se hned v několika speciálních provedeních, které jsou přizpůsobené pro ten či onen problém vašich vlasů.  Kartáč Tangle Teezer je doporučovaný i kudrnatým, vlnitým a nebo prodlouženým vlasům, u kterých je rozčesávání náročnější. Tenhle kartáč zvládne jednoduše cokoliv a to během okamžiku a byl by hřích jej nevyzkoušet!