Matrix

V posledních letech je kosmetika Matrix jednou z nejpopulárnějších značek vlasové péče ve světě a to i přesto, že se jedná o poměrně mladou značku. Zakladateli značky Matrix jsou manželé Arnie a Sydell Millerovi, kteří v roce 1980 začali ve Spojených státech vyrábět vlasové přípravky určené pro provozovatele salónů krásy.  Jejich působnost se ovšem tak téměř okamžitě rozšířila a dnes jsou vlasové přípravky Matrix dostupné skoro všude a po celém světě.

Za popularitu značky a oblíbenost, nejen u mladé generace zákazníků, vděčí vlasová kosmetika Matrix jednoznačně nadčasovosti svých jednotlivých výrobků, schopnosti držet krok s dobou a tedy i přicházet se stále novými přípravky. Využívání nových technologií při výrobě a neposledně i moderní design výrobků této značky jsou nepochybně výsledkem toho, proč je značka už pár let jedničkou na trhu s vlasovou kosmetikou.

Jednotlivé přípravky na vlasy značky Matrix nabízí tu nejvyšší možnou péči o vlasy různých typů, a to i pro ty, kteří trpí například lupy nebo alopecií. V čem je ale značka Matrix naprostou jedničkou je oblast vlasového stylingu. Stylisté a vizážisté po celém světě používají při své práci jednotlivých stylingových přípravků vlasové kosmetiky Matrix a vytváří tak stylové a nezapomenutelné účesy, které vyráží dech.

Šetrnost, účinnost a s tím spojený výsledek je u vlasových přípravků Matrix samozřejmostí, a tak i určitým komfortem na který si rychle zvyknete.