Wella Professionals

Prvotřídní péče o pokožku hlavy a především vlasy jsou pro německou značku Wella Professionals samozřejmostí a to už několik dlouhých let. Historie značky

Prvotřídní péče o pokožku hlavy a vlasy jsou pro německou značku Wella Professionals samozřejmostí a to už několik dlouhých let. Historie značky Wella Professionals sahá až do roku 1880, kdy začínající stylista Franz Ströher založil svoji vlastní společnost, nikoliv ovšem na výroku vlasové kosmetiky, ale na výrobu tylu (jemná textilie, používaná nejen na šaty, ale i na výrobu paruk). Ovšem o chvíli později se jeho společnost rozšířila a začala vyrábět i produkty věnované péči o vlasy, jak ji známe dnes.

S produkty Wella Professionals se v současné době setkáme takřka kdekoliv. Prodávají do více jak 150 zemí a pyšní se hned několika prestižními ocenění, jako je například i ceny v soutěži Stylist Choice Awards.

Značka nabízí opravdu bohatý výběr vlasových přípravků, jako jsou: šampóny, kondicionéry, masky, oleje, barvy, které nejen nádherně voní, ale i naplní veškerá vaše očekávání.

S přípravky Wella Professionals se budete cítit nejen dobře, ale budete i tak vypadat. Dokonalé kadeře, zdravé a husté vlasy nebo minimalisticky uhlazený účes a to během chvíle, to už není sen, to je Wella Professionals!