VÝHODY DÁVKOVACÍ PUMPIČKY

Existují různé způsoby aplikace vlasové kosmetiky na vaše vlasy, a pokud budeme hledat příjemnější a i praktičtější způsob aplikace přípravku na vlasy, tak to zajisté budou výrobky s dávkovací pumpičkou.

Ptáte se, v čem jsou dávkovací pumpičky lepší? Tak za prvé je to pro vás samotné snadnější, nemusíte zdlouhavě odšroubovávat víčko přípravku. Za druhé si můžete jednoduše odměřit množství přípravku, nestane se vám, že by vám polovina například šampónu vytekla na ruku! A za třetí, i když bude přípravek skoro vypotřebovaný i tak bez problému z něho „dostanete“ i ty poslední zbytky, co se vám u běžné lahvičky kolikrát nepodaří a to i když se snažíte, jak to jen jde.

 

Značky, které nabízí náhradní dávkovací pumpičky:

Přestože jsou dávkovací pumpičky pro některé z nás kolikrát rozhodujícím faktorem při nákupu toho či jiného výrobku, tak existuje stále více výrobků, které dávkovací pumpičky nemají a jsou v provedení klasického uzávěru na odšroubování apod.

Z toho důvodu se rozhodli některé značky, jako je například L’Oréal Professionnel nebo vlasová kosmetika Matrix nabídnout i možnost nákupu dávkovacích pumpiček zvlášť. Jejich cena se pohybuje okolo 50 kč, takže je to skutečně zanedbatelná částka a tyto pumpičky můžete použít na více jejich výrobků. Možná si pokládáte otázku, proč si jednotlivé značky vyrábí vlastní pumpičky, není mezi nimi na první pohled žádný výrazný rozdíl. Ano, to máte pravdu, ale je tu jeden pro naše na první pohled „neviditelný“ rozdíl a tím je tvar spodního víčka, které se našroubovává na daný výrobek. Dalším rozdílem u jednotlivých tvarů vlasových přípravků od různých vlasových značek, je výška nádoby a zde je potom důležité mít jinak i dlouhý dávkovač.

Speciální dávkovací pumpičky nám jednoduše usnadňují život! Usnadní vám dávkování vašeho šampónu, kondicionéru nebo vlasového oleje. Stačí jedno jednoduché zmáčknutí pumpičky a odměříte si přesně tolik přípravku, kolik jej na vaše dlouhé nebo krátké vlasy potřebujete.

Nebojte se být úsporní a zároveň praktičtí, vyplatí se Vám to!