Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture modelovací guma silné zpevnění

Dokonalý účes vyžaduje v dnešní době buď skutečné mistrovství anebo kvalitní vlasovou kosmetiku! A právě vláknitá modelovací guma na vlasy takovou kosmetikou je.

Modelovací guma pro silné zpevnění Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture

Pokud máte krátké vlasy, ale i dlouhé lokny, s kterými si nevíte rady tak nezoufejte, protože ze všeho se dá vytvořit dokonalý účes. Chce to jen trochu zručnost, trochu času a pak nějaký ten šikovný přípravek na vlasy, který se specializuje na ten či onen problém.

Přípravek Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture je gumou na vlasy, která se má postarat o skutečně silné zpevnění vašich vlasů, a to na několik dlouhých hodin. Navíc jistě oceníte, že nádherně voní a skvěle se aplikuje.

Na divoký moderní rozcuch, nebo hladký dokonalý culík anebo na romantické hollywoodské lokny je modelovací guma Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture jako stvořená.

Navíc nestojí tolik a i přesto že se vám může na první pohled zdát její množství trochu skromné, tak nezoufejte! Jedno balení má 100ml, ale vydrží vám kolikrát více než běžný lak na vlasy. Je to protože stačí jen málo a navíc si množství přípravku kontrolujete sami, jelikož se nanáší prsty, nemusíte se tedy bát zbytečného plýtvání.

 

Jak aplikovat přípravek Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture v podobě modelovací gumy?

Jak už bylo řečeno jedná se o skutečně pevné a silné zpevnění vašich vlasů, které vám zaručí konečně rychlý a hezký účes, jako od kadeřníka. Vlasy vám už nebudou elektrizovat a dělat si co se jím zlíbí.

Gumu nanášejte nejlépe na umyté vlasy, které jsou ještě vlhké, které nechte uschnout anebo je vyfénujte. Někde se ovšem doporučuje gumu nanášet na již suché vlasy. Záleží, o jaký účes se pokoušíte. Na sexy rozruch se doporučuje mít vlasy trochu vlhké, ale na romantické lokny j lepší nechat vlasy suché. V obou dvou případech je ale způsob nanášení stejný, a to prostřednictvím vašich prstů.

 

Co bychom ještě měli o modelovací gumě na vlasy Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Texture říci, že je vhodná pro všechny typy vlasů. Dodá vašim vlasům silný stupeň zpevnění a to bez zatížení vašich vlasů, co víc by jste si mohli přát?!