Matrix Biolage Exquisite: olej pro všechny typy vlasů

Dokonalý, perfektní, jednoznačný favorit mezi vlasovými oleji, je olej na vlasy Biolage Exquisite, určený pro všechny typy vlasů od vlasové kosmetiky Matrix.

Luxusní vlasový olej Matrix Biolage Exquisite

Vaše vlasy si zaslouží skutečně prvotřídní péči a tu vám může nabídnout luxusní vlasový olej Matrix Biolage Exquisite, který se o vaše vlasy postará nejen povrchově, ale půjde skutečno do hloubky vlasu a vyživý jej jako žádný jiný.

Pokud vás trápí lámající se, poškozené vlasy bez lesku, které nemůžete pořádně rozčesat anebo jen za té podmínky, že si jich „polovinu“ vytrháte, tak je tento olej naprosto jasnou volbou pro váš příští nákup. Nebudete zklamání, za to vám ručím! Krásně voní, vydrží dlouho a jeho účinky jsou ihned vidět.

Účinky vlasového oleje Matrix Biolage Exquisite

Olej na vlasy Matrix má hned několik účinků na vaše vlasy, některé jsou okamžitě vidět a na některé si budete muset chvíli počkat, ale nebojte, než doberete celé (200 ml) balení, budete na svých vlasech pociťovat a i vidět jasnou změnu k lepšímu.

Jedinečné složení oleje Biolage Exquisite o vlasy pečuje tak, že je hydratuje, rozjasňuje, provoňuje, zpevňuje a dodává jim potřebné vitamíny. Podporuje přirozené zdraví vlasů a to nejen na konečcích vlasů, ale i od kořínku vlasu.

Pokud by jsme měli účinky oleje Matrix Biolage Exquisite vyjmenovat v bodech, tak by to byly tyto účinky:

– výrazněji zjednodušuje styling vašich vlasů

– dodává jim lesk

– hydratuje a chrání vlasy

– hloubkově vyživuje vlasy, až ke konečkům

– chrání před teplem, pokud olej nanesete na vlasy před jakoukoliv termo úpravou (fénování, kulmování, žehlení)

 

Co je na tomto vlasovém oleji velmi pozitivní je jeho zaměření, které je určeno pro všechny typy vlasů. Navíc je i jeho cena poměrně přívětivá. Nemusíte se bát příliš přemrštěné ceny! Pokud budete dobře hledat, tak na internetových stránkách notino.cz jej naleznete něco okolo 200 kč a můžu vám z vlastní zkušenosti říci, že vydrží opravdu dlouho a to sním ani nemusíte šetřit. Někdy ho sama používám nejen na mokré vlasy, ale i na suché konečky vlasů a nebo když potřebuji zkrotit pár neposlušných pramenů. Funguje na vše, je opravdu flexibilní, výjimečný!

Olej na vlasy Matrix Biolage Exquisite voní nádherně, má jemnou a příjemnou konzistenci, která se do vlasů během okamžiku vstřebává.

Je jednoduše DOKONALÝ a ÚČINNÝ! Tak co myslíte, nestojí za vyzkoušení?