Víceúčelový krém pro tepelnou úpravu vlasů L’Oréal Professionnel

V současné době se můžeme řídit pravidlem, že není kondicionér, jako kondicionér a to z toho důvodu, že klasickým vlasovým kondicionérům, tak trochu už odzvonilo a na jejich místo přichází mnoho novinek, které si ovšem ponechávají starou a nutno podotknout ověřenou strukturu kondicionéru. Co je ale určitě novinkou je jejich zaměření. Takovou „novotou“ je i víceúčelový krém L’Oréal Professionnel, zaměřený na tepelnou úpravu vlasů.

 

Víceúčelový krém pro tepelnou úpravu vlasů L’Oréal Professionnel

Spolehlivá ochrana a hydratace v jednou, tak to jsou vlastnosti luxusního kondicionéru od ověřené kosmetické vlasové značky L’Oréal Professionnel!

Nejenže se tento přípravek postará o vaše vlasy s tou největší péčí, ale i nádherně voní, že se na této vůni můžete stát i závislými. Po každém umytí vlasů šampónem jsou vaše vlasy vysušené a nezáleží, co za šampón používáte. Kondicionér poskytuje i sebevíc poškozeným vlasům potřebnou hydrataci, která udrží vaše vlasy zdravé, hebké a zářivé. Navíc je tento kondicionér neboli krém pověřený úkolem uchránit vaše vlasy před tepelnou úpravou  v podobě fénování, žehlení a kulmování vlasů, které sice vlasy upravuje do účesu, po jakém toužíte, ale zároveň je poškozuje. S víceúčelovým krémem od L’Oréal Professionnel budou vaše vlasy chráněné, a to až do neuvěřitelných 230 °C! Důležité je přípravek aplikovat před tepelnou úpravou vašich vlasů.

 

Aplikace kondicionéru na tepelnou úpravu vlasů L’Oréal Professionnel

Co se týče aplikace neboli provedení, tak se tento přípravek tentokrát vrací tak trochu do minulosti, tedy do klasického balení v provedení tubičky, kterou postupně vymačkáváte jako pastu. Má tedy své pro i proti. Kladné body rozhodně musíme tomuto balení připsat zato, že z něj vymáčknete i poslední kapičku (takže žádné plýtvání). Jako negativum naopak, že se u toho trochu nadřete.

Krém pro tepelnou úpravu vlasů můžete nanášet nejen na umyté vlasy, ale i jako výživný krém před mytím vlasů a stejně tak i jako běžný kondicionér, tedy po umytí vlasů. Jemný krém se perfektně nanáší a ještě snadněji vstřebává do celkové struktury vašeho vlasu během okamžiku.

Hloubková hydratace vlasového kondicionéru v podobě víceúčelového krému od L’Oréal Professionnel vaše vlasy ošetří a provoní a to ihned a na hodně dlouhou dobu, že tomu ani nebudete chtít věřit, ale je to tak.