Kallos KJMN maska s keratinem

Vlasová kosmetika Kallos nabízí spoustu přípravků, které vaše vlasy nejen přinutí dělat přesně to, co chcete, ale postará se o i o to, aby byly zdravé a krásné.

Maska s keratinem Kallos KJMN

Pokud nemůžete stále najít tu pravou masku na vlasy, co vás nejen potěší svými účinky, ale i svým množství, které vám vydrží dlouho a za málo peněz, tak právě možná jste ji právě našli!

Maska na vlasy od Kallos, z kolekce KJMN, je doslova revoluční a to bez přehánění. Překvapí vás její líbezná vůně, ale i okamžitá účinnost samotného přípravku. Už po prvním použití poznáte ten rozdíl, než kdybyste své vlasy jen umyla šampónem nebo případně zjemnila kondicionérem. Vlasy jsou skoro hned o poznání jemnější, zdravější, pevnější a především pro ty, co chtějí rovný účes je skvělým přípravkem pro to, toho KONEČNĚ DOSÁHNOUT.

Chemicky ošetřeným vlasům poskytne regeneraci a ochranu, která by mohla konkurovat i mnohem dražším kosmetickým značkám, než je Kallos. Blahodárná složka v podobě keratinu má v této masce skutečně „výsadní místo“, tedy její účinky se na vašich vlasech projeví už po prvním týdnu používání. Je až překvapivé, jak budou vaše vlasy rovnější a poddajnější a to bez použití jakýkoliv dalších kondicionérů nebo olejů. Stačí pouze šampón a maska KJMN s keratinem a rovné vlasy i na několik dnů nebudou jen pouhým snem.

Účinky masky Kallos Keratin v kostce

-regeneruje (navrací vlasům jejich původní strukturu

-chrání vlasy před nepříznivými vlivy

-uhlazuje

-hydratuje

-vyživuje vlasy od kořínků až ke konečkům

-snižuje lámání vlasů

-dodává vlasům zdravý lesk

Jednoznačná plus masky s keratinem Kallos KJMN

Co je ale skutečný posláním této masky je jednoznačně REGENERACE vašich vlasů a to především po barvení. Je určena pro jakýkoliv typ vlasů. Ochrana, hydratace a ta nejvyšší úroveň péče o konečky i kořínky vlasů je s kosmetikou Kallos samozřejmostí. Navíc, jak už bylo zmíněno velikou výhodou této masky, nejsou jenom její účinky a výsledky, ale i cena. Ta je skutečně nízká, vzhledem k množství přípravku. Za 1 kg masky dáte něco okolo 80 kč a to je v dnešní době opravdu bezkonkurenční nabídka!

 

Pokud stále hledáte tu správnou masku na vlasy, která vás nebude moc stát, a přesto bude maximálně pečovat o vaše vlasy, tak je maska Kallos s keratinem tou jedinou a pravou volbou při vašem budoucím nákupu.