Matrix Total Results So Silver – šampon pro ochranu blond barvy vlasů

 

Nádherná bloMatrix Total Results So Silver Å¡ampon pro ochranu barvy blond vlasůnd hříva, které se nedá odolat, je jednoduše dech beroucí a co si budeme vykládat, na většinu pánské populace má přímo magické účinky. Každý muž se otočí za blondýnkou a to i když tvrdí, jak se mu líbí tmavovlásky. Jednoduše blond barva vlasů vládne. Ovšem, je tu malý nešvar, často objevující se problém při barvení blond vlasů, tedy to jak občas špatně barva chytne. Nemyslíme pouze při barvení doma, ale i pod rukama zkušeného kadeřníka se občas stane chybička a proto je tu speciální vlasová kosmetika od Matrix, která si s nehezkými žlutými odstíny vašich vlasů dokáže poradit!

 

Šampon Matrix Total Results So Silver pro dokonalou blond barvu

Speciální šampon pro ochranu blond vlasů je rozhodně něčím, co by každá žena s blond vlasy měla vyzkoušet. Tedy přesněji ty nepravé blondýnky. Tento šampon dokáže neutralizovat nežádoucí barevný blond nádech vlasů, jako je například žlutý nebo šedý nádech vlasů, po barvení. Vaše vlasy tak budou vypadat mnohem více přirozeně a rozhodně budou přitahovat řadu pohledů.

Pokud jste dosud neměli tu čest s kolekcí vlasových přípravků od Matrix, nazvanou Total Results So Silver, tak Vám slibujeme, že tato vlasová kosmetika Vás skutečně nadchne! Unikátní, kvalitní a luxusní vlasové přípravky z kolekce Matrix Total Results So Silver, nejenže zbav vaše vlasy nehezkých odstín, ale i šetrně budou pečovat o jejich zdraví a čistotu.

 

Aplikace šamponu Matrix Total Results So Silver

Po stránce aplikace si nemusíte lámat hlavu s nějakou složitou přípravou. Tento šampon je v podstatě stejný jako kterýkoliv jiné šampon, jen při jeho aplikaci nesmíte přípravek ihned umývat z vlasů, ale necháte jej působit nejlépe 5 až 8 minut. Právě díky této době může přípravek maximálně neutralizovat barvu vlasů a dovést tak její odstín k požadované dokonalosti!

 

Šampon pro ochranu blond vlasů Matrix Total Results So Silver je nejen účinný, ale i šetrný k vlasům. Pečuje o ně a nechává je plně hydratované, vyživené a s příjemnou vůní. Je to nejlepší a tak téměř nejšetrnější způsob, jak pečovat o dokonalou (nepřírodní) blond barvu Vašich vlasů.