Kulma na vlasy Remington Stylers Pearl Wand

Remington Stylers Pearl Wand kulma na vlasy 2

Je to tak, klasickým kulmám odzvonilo! Tedy nejdříve si musíme položit otázku, co je to klasická kulma? Je to takový ten přístroj, co Vám leží doma v šuplíku a jednou za čas se donutíte si dát tu práci a vzít jej do ruky a vykouzlit si na hlavě bohatý závoj okouzlujících vln. Ale to je špatně!

Protože, ať si to přiznáme anebo budeme zapírat, tak na každodenní vytváření dokonalých vln nemáme čas a ani chuť. Proto značka Remington přichází s novým, mnohem více praktičtějším způsobem, jak dosáhnout přirozených vln za okamžik, a tak si dopřávat ten luxus, být jako z filmu každý den, a to bez námahy a plýtváním vaším drahocenným časem.

 

Moderní kulma na vlasy Remington Stylers Pearl Wand

Kromě zdobeného keramického povrchu Ultimate, díky kterému dosáhnete opravdu a skutečně těch top vln, tak tato kulma nabízí i šetrné tvarování vlasů a to bez zbytečného vytrhávání a pálení! Nevěříte? Uvěříte!

Zdokonalený keramický povrch kulmy je hladší, než jsme od jiných takovýchto „pomocníků“ zvyklí, takže vlasy neboli budoucí lokny jsou na světě během pár minut, záleží pouze na Vás, jak moc máte husté vlasy a jak moc jemné vlny si vytvoříte.

 

Co Vás na kulmě na vlasy od značky Remington potěší?

Obrovské plus, které ocení každá žena s dlouhými vlasy, ale i muž, je doba nahřívání kulmy, ta je totiž skutečně rychlá! Za 30 sekund je kulma Remington Stylers Pearl Wand připravená k použití. Teplotu kulmy můžete pochopitelně, jako u jiných kulm a žehliček na vlasy, nastavovat dle vlastní potřeby, tedy s přihlédnutím k vaší kvalitě vlasů. Kulma Stylers Pearl Wand má digitální displej, díky kterému budete moci nastavit teplotu (od 130 do 210 stupňů). Jednoduše s touto kulmou, se snadnou manipulací budete nad míru spokojeni a na staré kulmy zapomenete během okamžiku! Moderní doba a moderní design přináší někdy velmi zajímavé a mnohem lepší výrobky, které zpříjemní náš život, ale udělají nás samotné o něco krásnější a to je snad ta největší výhra pro nás, pokud na takový výrobek narazíme.

 

Kulma na vlasy Remington Stylers Pearl Wand je právě jedním z těchto moderních výrobků, od ověřené značky Remington, která Vás nemá šanci zklamat, ale vždy jen potěšit. Především udělá s vašim vlasy neuvěřitelné věci, a to během chvilku, pokud budete Vy sami jen trochu zruční anebo to necháte na svém kadeřníkovi.

Rozhodně za to stojí!