Gumičky do vlasů Original Invisibobble

InvisiBobble Original gumička do vlasů 3 ks 2

Klasickým gumičkám už dávno odzvonilo, nebo alespoň už nejsou tak moderní, jako kdysi bývaly! Na trh se vrhla nová móda, v podobě unikátních gumiček spirálovitého tvaru, které jsou jednoduše a bez přehánění revoluční!

Gumičky do vlasů Original Invisibobble

Vykouzlit dokonalý culík během minuty je někdy nesnadný úkol a to především, když máte husté vlasy a gumička je na vaše vlasy „krátká“. Co hůř, představte si tu situaci, kdy si chcete svůj culík upravit a přitom se nevyhnete bolestivému a velmi častému, až nevyhnutelnému, vytrhávání vašich vlasů. A pak neposledně, vzpomeňte si na to, jak gumička zanechá po sundání na vašich vlasech nevzhlednou vlnu, nebo jinak bychom mohli říct obtisk, po místě upevnění culíku danou gumičkou?!

Tak toto se Vám s novou a moderní spirálovitou gumičkou nestane! Naopak budete spokojeni, jak díky jejímu specifickému tvaru je sevření culíku pevné a zároveň šetrné, takže už žádný „trs“ vytrhaných vlasů! Navíc gumička, po jejím sundání, nezanechává již zmíněné zvlnění vlasů. Kouzlo, nebo spíše jeden z důvodů, proč se vlasy do gumičky tolik nezachytávají, spočívá v neexistujícím kovovém spoji, který je právě častou příčinou trhání vlasů. Dalším velkým plusem je i snadná údržba gumičky a jejich bohatá barevná variabilita.

InvisiBobble Original gumička do vlasů 3 ks

Nejspíše nejoblíbenější barvou těchto „plastových gumiček“ bývá tzv. invisible color, která je průhledná a tedy na vlasech skoro nepoznatelná. Nemusíte si tak lámat hlavu s barevným sladěním vašeho outfitu, a to je někdy velká výhoda.

Moderní, nadčasová gumička do vlasů Original Invisibobble je tím pravým doplňkem do vašich vlasů, které si zaslouží tu nejšetrnější péči a tím přesně tato gumička je! Navíc pokud chcete být stylový, tak nesmíte nikdy zůstávat pozadu ve zkoušení nových kosmetických doplňků, jako jsou i tyto gumičky. Jejich cena je příjemná, na stránkách některých internetových obchodů s kosmetikou, je můžete zakoupit mnohem levněji, než v kamenných obchodech, takže není nad čím přemýšlet a pustit se do zkoušení nových věcí, tedy nových gumiček do vlasů od značky Invisibobble. Vy a ani Vaše vlasy tohoto nákupu nebudou litovat!