Stylingová guma na vlasy Got2b Glued

got2b Glued stylingová guma na vlasy 1

Vlasové přípravky od kosmetiky Schwarzskopf jsou nejen revoluční a kvalitní, ale především cenově dostupné a tak pro mnoho z nás velmi atraktivní! Proto Vám chci představit stylingovou gumu na vlasy Got2b Glued, s kterou mám vlastní zkušenost, a to velmi dobrou! Tato guma je nejen vhodná pro dámskou klientelu, ale i pro pány, a jejich jednoduché „přírodní rozcuchy“, které jsou stylové a díky gumě Got2b Glued od Schwarzkopf vytvořené za pár minut!

Kolekce přípravků Got2b od Schwarzskopf

A to není vše! Z nabídky přípravků kolekce Got2b Glued můžete vybírat hned z několik účinných a krásně vonících výrobků. Můžete vyzkoušet nejen jejich stylingovou gumu na vlasy, ale i Got2b glued voděodolné stylingové LEPIDLO anebo Got2b blasting Freeze Spray – sprej na vlasy. Ve zkratce voděodolné stylingové lepidlo a klasický sprej na vlasy dodají vašemu účesu ten správný styl a tvar. Ovšem, stylingová guma je z mé vlastní zkušenosti asi tou nejsnadnější cestou, jak dosáhnout na svých vlasech přesně toho, co si přejete.

Jak vidíte, je opravdu z čeho vybírat, kombinovat a hlavně máte spoustu skvělých přípravků, z kterých vytvoříte dokonalý účes!

Stylingová guma na vlasy Got2b Glued SPIKING gum

Především pro ty, co vlastní kratší účes, který je pro různé experimenty vstřícnější je tato guma jako dělaná. Tím ale nechci naznačit, že není vhodná pro dlouhé vlasy! Jen je to s dlouhými vlasy větší a náročnější boj a dle mého názoru to vyžaduje i nějakou zručnost a zkušenost. S touto stylingovou gumou se dají vytvořit krásné lesklé vlny, které jsou jako z reklamy, pochopitelně za pomoci té správné kulmy na vlasy, ale to už je zase téma na jiný článek. J

SPIKING gum neboli stylingová guma na vlasy pevnou fixaci s pružným zakončením, ale i jemný lesk a omamnou, krásnou ovocnou vůni. Jako většina žen, ale v poslední době i mužů si poměrně dost potrpíme na voňavé přípravky a tento přípravek je jak záplava exotického ovoce, to Vám slibuji!

Aplikace stylingové gumy Schwarzkopf

Aplikace je jednoduchá. Malé množství gumy rozetřete ve svých dlaních a potom aplikujte do suchých vlasů a můžete začít s tvarováním svých vlasů. Guma vydrží poměrně dlouho, akorát doporučuji si do vlasů moc nesahat. Je sice reklamována jako dokonalé „lepidlo“, ale nic nevydrží věčně.

Tato kolekce přípravků na vlasy doslova a do písmene, říká „Vytvoř ty nejneuvěřitelnější kreace s fixací od got2b!“, tím chci říci, že nic není nemožné a můžete se těšit na opravdu stylové, až filmové účesy. Chce to pouze trochu trpělivost a pak ten správný vlasový přípravek, jako je právě stylingová guma na vlasy Got2b Glued Schwarzkopf.