Pánská modelovací hlína pro pevné zpevnění Schwarzkopf Professional 3dmension

Schwarzkopf Professional [3D] MEN modelovací hlína silné zpevnění

Nové technologie, nové názvy, to je současný trh s kosmetikou zaměřenou na vlasové přípravky. A proto, se není čemu divit, když slyšíte takové věci, jako guma na vlasy, modelovací pasta a nebo, v tomto případě modelovací hlína na vlasy. Ovšem, přestože se některé názvy mohou zdát nedůvěřivé, tak jejich kvalita a účinnost je nezpochybnitelná. A to je i v případě nové modelovací hlíny především pro muže Schwarzkopf Professional 3dmension.

 

Pánská modelovací hlína pro pevné zpevnění Schwarzkopf Professional 3dmension

Modelovací hlína je určena pro účesy, které potřebují skutečně silné zpevnění. Nemusíte s ní nějak rozdílně zacházet. Aplikace je stejná, jako u kterého jiného gelu, nebo gumy  určené na styling vašich vlasů.

V čem spočívá tajemství opravdu pevného účesu s tímto nenápadným, ale účinným přípravek v podobě modelovací hlíny? Pochopitelně v jeho složení, díky němu dosáhnete nejen pevného účesu, ale i matujícího efektu, díky kterému vypadají vlasy zdravější, přirozené. Hlína na vlasy příjemně a jemně voní, a díky její krémové, tužší struktuře se skvěle nanáší na vlasy.

Přestože je tato modelovací hlína určená především pro pány, nemusíte se bát, že by byl snad nějaký módní zločin, použít tento přípravek i na ženské vlasy. Hlína sice trošku voní pánskými vonnými esencemi, ale skutečně minimálně, takže se nemusíte rozmýšlet a klidně si můžete tento přípravek na vlasy od Schwarzkopf Professional pořídit i pokud jste žena.

 

Účinky modelovací hlíny Schwarzkopf Professional 3dmension

 

Pro úpravu pánského krátkého účesu, například tzv. dokonalého a „přirozeného“ rozcuchu, je tento přípravek jako stvořený. Můžete tvořit skvělé účesy během pár minut a ještě se spolehnout na to, že jsou vaše vlasy chráněné a vyživené, a to jen díky této hlíně na vlasy 3D mension.

Vlastnosti modelovací hlíny ve zkratce:

– matující a přirozený vzhled vlasů

-dlouhodobé zpevnění jakéhokoliv účesu

– maximalizuje a zvýrazňuje strukturu účesu do 3D provedení

-silně zpevňující účes

 

K dokonalému účesu vede někdy snadná cesta a v tomto případě je touto cestou modelovací a zpevňující hlína na vlasy Schwarzkopf Professional 3dmension, která je nejen levná, ale i po stránce aplikace naprosto snadná! Přípravek pro pravého muže, který je moderní a stylový je naprostou sázkou na jistoto. To Vám slibujeme!