L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry – sprej pro objem od kořínků

Nenápadný na první pohled, ale po prvním vyzkoušení bezkonkurenční, to je sprej pro objem vlasů od vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel ze Série Expert Volumetry. Zamilujete si jej na první vyzkoušení a věrní mu budete řadu měsíců a nebo i roků.

Sprej pro objem vlasů L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry

Objem dělá dojem, to víme snad všichni a především Ti z nás co bohužel objemné, tedy bohaté vlasy nemáme a občas jednou za čas toužíme vypadat jako filmová hvězda a ten objem na svých vlasech „vykouzlit“, ať to stojí, co to stojí.

Sprej L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry je určen pro všechny s jemnými a zplihlými vlasy, které vypadají neustále, jako byste se o ně nestarala. Právě takový typ vlasů potřebuje dodat objem a od toho je tu celá kolekce vlasové kosmetiky od L’Oréal Professionnel, která se o tento malý nedostatek velmi rychle postará.

Zelená kolekce přípravků ze Série Expert Volumetry nejen velmi hezky voní, ale dokáže opravdu už během prvního týdne Vaše vlasy pozvednout, tedy dodá jim objem.

Vlastnosti spreje na vlasy L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry

– jednou tak větší objem vašich vlasů

– lesklejší, hebčí a poddajnější vlasy

– rychlé rozčesávání

– krásně ovocná parfumace

– posiluje vlasy od kořínků, až po jejich konečky

Jak správně sprej na vlasy L’Oréal Professionnel Série Expert Volumetry aplikovat?

Aplikace spreje na vlasy je jednoduchá, jako i u jiných sprejů se doporučuje tento přípravek použít na umyté a lehce vysušení, tedy vlhké vlasy. Následně je důležité vlasy vysušit nejlépe pomocí fénu, kdy opravdu docílíte maximálního objemu vlasů a nebo necháte vlasy přirozeně uschnout, ale upozorňuji že objem bude o něco méně výraznější. Na stranu druhou je tento způsob úpravy vašich vlasů šetrnější a zdravější.

Jednoduchá aplikace, přijatelná cena a opravdu pocit, že se jedná o něco lepšího, tedy luxusnějšího a tedy i kvalitnějšího, tak bych popsala tento sprej na vlasy od L’Oréal Professionnel ze Série Expert Volumetry. Napomáhá udržet objem, vlasy nepoškozuje ani nikterak nezatěžuje, ale naopak je chrání a vyživuje a ještě krásně provoní. Pokud opravdu stojíte o kvalitní péči o vlasy, tak je kosmetika L’Oréal Professionnel tou pravou pro Vás.