L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer

Bohatá a neodolatelná hříva je nejen vizitkou vašeho zdraví, ale je i jednoznačně vizitkou Vás samých, tedy toho, jak se o sebe pečujete a jak chcete působit na své okolí. Z toho důvodu a především pro krásné a zdravé vlasy bych Vám ráda doporučila jednu přenádherně vonící a především kvalitní masku na vlasy od vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel! Touto favoritkou je vlasová maska L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer, která nádherně voní a vlasy skutečně rozzáří.

Posilující maska proti lámavosti vlasů L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer

ŠAMPON DNES NENÍ JEDINOU VOLBOU PRO VAŠI PÉČI O VLASY, Je tu hned několik dalších procesů, které vyžadují vaši pozornost, díky které pak budou Vaše vlasy skutečně tak zdravé a krásně jak by měly. Posilující maska L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer je právě jednou z těch, které by měly být ve vašem „hledáčku“ A to proč? Protože je to jedna z nejvíce kvalitních masek, co jsme sama dosud vyzkoušela a že jich nebylo málo a navíc opravdu velmi dobře voní a především teď když je léto a svěží citrusové vůně tzv. „letí“ je tou pravou volbou!

Design produktů vlasové kosmetiky L’Oréal Professionnel

Samotný obal, nebo spíše design produktu také není k zahození, vzhledem k tomu, že většína vlasové kosmetiky, z odlišných kolekcí mají určitý stejný desig, ale pouze barva je odlišuje je tento velmi podobný a jak jinak než praktický a pěkný. Maska je v provedení menšíma větším. Já sama jsem pro začátek zkusila spíše menší provedení a sama za sebe musím i přiznat, že se mi toto balení více líbí. Na stranu druhou mám delší vlasy a maska mi tedy poměrně rychle ubývá. To ale nejspíše, ale i mluví samo za sebe, že je to perfektní maska, kterou budeme mít v pokušení používat den, co den.

Aplikace posilující masky proti lámavosti vlasů L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer

Nevyplatí se sní ale plýtvat! Doporučuji si ji šetřit, nebo spíše dbát pokynů, tedy aplikovat ji s určitém časovém rozmezí, aby mohla kvalitně maska na vlasy působit. Masku L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer je nejlepší aplikovat 2-3krát do týdne na umyté a čisté vlasy. Doba působení masky je na samotném výrobku doporučena po dobu 3-5 minut, ale pokud to vydržíte, tak doporučuji i 10-15 minut. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že čím déle tím lépe.

Vyzkoušet masku na vlasy L’Oréal Professionnel Série Expert Inforcer proti lámavosti konečku a na posílení je tak trochu rizikové, a to protože nezůstanete jen u jednou výrobku. Voní báječně a má snad ještě lepší výsledky!