Kallos Hair Care: maska pro oslabené vlasy

Oslabené vlasy teď na zimu? To není nic nečekaného a bohužel to ani není žádná výjimka, to je jednoduše tvrdá realita, s kterou se především ženy, setkávají rok, co rok! Jak tedy proti tomuto našemu opakujícímu neduhu bojovat? Přeci pomocí kosmetických přípravků, od ověřených a kvalitních značek, jako je například i vlasová kosmetika Kallos!

 

Pečující maska na vlasy Kallos Hair Care

Jak už ze samotného názvu masky, jistě pochopíte, jedná se o masku zaměřenou na oslabený typ vlasů. Ovšem, nelekejte se, nemusíte ji nutně používat pouze Vy z vás, kteří nejsou spokojeni se svými vlasy. Jednoduše bychom poradili tuto masku na vlasy používat Všem, kteří chtějí na svých vlasech trochu zapracovat, dodat jim sílu, zdraví a krásu.

Maska Kallos Hair Care je určená pro obnovu zdraví vlasů a to po celé jejich délce, tedy od kořínků, až po jejich konečky. Dokáže zmírnit lámání, už poškozených vlasů, vyplní vlas, dodá mu pružnost a potřebnou hydrataci. Díky krásné vůně ovoce, připomínající trochu vánoční atmosféru je plná vitamínů, které se po delším používání masky projeví na jejich vzhledu, ale i na jejich stavu. Nejedná se tedy o žádnou jednorázovou ozdravnou kůru vlasů, ale o dlouhodobou péči, která je snadná nejen díky jednoduchosti aplikace masky, ale i díky jejímu množství a ceně.

Cena a místo, kde masku Kallos můžete zakoupit

Právě cena je totiž jednou z věcí, co Vás jistě na této masce potěší. Je totiž bezkonkurenční, za pár desítek korun si pořídíte balení o váze 1kg (1000ml), takže nemusíte na svých vlasech skutečně šetřit, ale naopak jim dopřávat pravidelnou a bohatou péči!

Nejedná se ale pouze o levné masky, ale o celou řadu vlasové kosmetiky stejnojmenné značky, která je dostupná a rozhodně kvalitní. Můžete ji zakoupit na internetových stránkách s kosmetikou, jako je NOTINO.CZ anebo v kamenných obchodech. Ovšem v případě druhém, Vás upozorňujeme na možnost dražší ceny.

 

Kouzelné vlastnosti masky na vlasy Kallos Hair Care

  1. vysoká hydratace
  2. zanechává vlasy pevné, zacelené, bez známek lámání
  3. vlasy jsou po aplikaci nejen zářivější, ale i krásně voní
  4. snadné rozčesávání
  5. jednoduchá aplikace, která Vám zabere bezmála 10 minut

 

Krásné vlasy nejen na první pohled jsou s kosmetikou Kallos dosažitelným cílem. Maska Kallos Hair Care, pro oslabené vlasy je tím, co Vaše vlasy potřebují a za zkoušku nic nedáte, možná jen pár korun a to Vám skutečně srdce nezlomí. V tomto případě neprohloupíte, to slibujeme!